• Jesteśmy z Wami niebieskimi motylami !

• W czerwcu 2021r. nasza szkoła przyjęła od Szkoły Podstawowej w Niedzieliskach nominację i przyłączyła się do akcji "Jesteśmy z Wami niebieskimi motylami".

Celem tej akcji jest poszerzenie wiedzy i świadomości na temat autyzmu i przekazanie iskierki przyjaźni osobom z autyzmem oraz ich bliskim.

W geście solidarności z osobami z autyzmem przekazaliśmy "niebieską iskierkę", realizując symboliczne zadania:

1. Wykonanie przez uczniów poszczególnych klas niebieskich motyli, założenie ubrań w kolorze niebieskim;

2. Zamieszczenie na szkolnej stronie materiałów dokumentujących wykonanie akcji.

Niech niebieska iskierka rozpala we wszystkich sercach nadzieję i miłość!

W związku z tym nominowaliśmy kolejne szkoły - SP nr 2 w Bełżycach oraz SP im. Marii Konopnickiej w Krzu.

Piątek 26.04.2024