Harmonogram konkursów 2023/2024
NAZWA/ TYTUŁ
TERMIN
ORGANIZATOR/KOORDYNATOR
KLASY
Mistrz Tabliczki Mnożenia
każdy ostatni piątek miesiąca
Anna Rodzik
III-VIII
Mistrz Szybkich Rachunków
każdy ostatni piątek miesiąca
Anna Rodzik
III-VIII
LEON, sesja jesienna
13-15.11.2023
Anna Rodzik
I-VIII
LEON, sesja wiosenna
25-27.03.2024
Anna Rodzik
I-VIII
Konkurs matematyczny
wg harmonogramu
Anna Rodzik
wybrani uczniowie klas: IV-VI
VII-VIII
Konkurs recytatorski, sesja jesienna
październik/listopad
Elżbieta Stachyra
Ilona Ruta
IV-VIII
Konkurs recytatorski, sesja wiosenna
marzec-maj
Elżbieta Stachyra
Ilona Ruta
wychowawcy I-III
I-III,
IV-VIII
Mistrz Ortografii
każdy ostatni piątek miesiąca
Elżbieta Stachyra
Ilona Ruta
IV-VIII
Konkurs Ortograficzny
maj
Elżbieta Stachyra
Ilona Ruta
IV-VI
VII-VIII
Międzyszkolny konkurs wiedzy o języku polskim
marzec/kwiecień
Elżbieta Stachyra
Ilona Ruta
IV-VI
VII-VIII
Konkurs
polonistyczny
wg harmonogramu
Elżbieta Stachyra
Ilona Ruta
wybrani uczniowie klas: IV-VI
VII-VIII
Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Anioł Bożonarodzeniowy”
grudzień
Monika Szymańska
I-III
IV-VI
VII-VIII
Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Ozdoba wielkanocna”
marzec
Monika Szymańska
I-III
IV-VI
VII-VIII
Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Zabawka z recyklingu”
kwiecień
Monika Szymańska
I-III
IV-VI
VII-VIII
„Konkurs pięknego czytania”
ostatni piątek września
Joanna Kociołek
Edyta Dudek –Kalicka
Monika Szymańska
Klasa I
Klasa II
Klasa III
„Konkurs pięknego pisania”
ostatni piątek października
Joanna Kociołek
Edyta Dudek –Kalicka
Monika Szymańska
Klasa I
Klasa II
Klasa III
Konkurs recytatorski – „Wiersz dla świętego Mikołaja”
ostatni piątek listopada
Joanna Kociołek
Edyta Dudek –Kalicka
Monika Szymańska
Klasa I
Klasa II
Klasa III
Konkurs na najpiękniejszą kartkę świąteczną.
ostatni piątek grudnia
Joanna Kociołek
Edyta Dudek –Kalicka
Monika Szymańska
Klasa I
Klasa II
Klasa III
Konkurs szybkich rachunków
ostatni piątek stycznia
Joanna Kociołek
Edyta Dudek –Kalicka
Monika Szymańska
Klasa I
Klasa II
Klasa III
Konkurs bezbłędnego pisania- Mistrz ortografii
ostatni piątek lutego
Joanna Kociołek
Edyta Dudek –Kalicka
Monika Szymańska
Klasa I
Klasa II
Klasa III
Konkurs recytatorski o tematyce wiosennej.
ostatni piątek marca
Joanna Kociołek
Edyta Dudek –Kalicka
Monika Szymańska
Klasa I
Klasa II
Klasa III
Konkurs przyrodniczy. Wyhodowanie najładniejszej fasoli.
ostatni piątek kwietnia
Joanna Kociołek
Edyta Dudek –Kalicka
Monika Szymańska
Klasa I
Klasa II
Klasa III
Konkurs muzyczny na najładniej zaśpiewaną pieśń patriotyczną.
ostatni piątek maja
Joanna Kociołek
Edyta Dudek –Kalicka
Monika Szymańska
Klasa I
Klasa II
Klasa III
Konkurs wiedzy o bezpieczeństwie.
ostatni piątek czerwca
Joanna Kociołek
Edyta Dudek –Kalicka
Monika Szymańska
Klasa I
Klasa II
Klasa III