• Mały Naukowiec

• W roku szkolnym 2021/2022 uczniowie klasy drugiej Szkoły Podstawowej we Wronowie, uczestniczyli w zajęciach rozwijających: „Mały Naukowiec. Doświadczenia i eksperymenty”. Podczas zajęć nie tylko obserwowali, ale także własnoręcznie wykonywali eksperymenty z zakresu chemii, biologii i fizyki, bawiąc się i ucząc jednocześnie.  Dzięki temu mieli możliwość:

- obserwowania i aktywnego uczestniczenia,

- poznawania właściwości różnych substancji (stałych, ciekłych),

- sprawdzenia jak powstają różne zjawiska atmosferyczne,

- poznania zależności zachodzących między różnymi substancjami.

Uczniowie poprzez samodzielne wykonywanie różnych doświadczeń i eksperymentów, aktywnie uczestniczyli i empirycznie poznawali zjawiska zachodzące wokół nich, w najbliższym ich otoczeniu, przyrodzie, itp. Dzięki temu, dzieci mogły poszerzać swoją wiedzę i rozbudzić ciekawość do samodzielnego odkrywania świata, rozwijać swoje zainteresowania i poprzez naukę świetnie się bawić.

• Wykaz podręczników do języka niemieckiego na rok szkolny 2022/2023

• Klasa 1

- ABC Deutsch NEU - podręcznik do języka niemieckiego dla klasy 1.

Autorki: Marta Kozubska, Ewa Krawczyk, Lucyna Zastąpiło.

- ABC Deutsch NEU - materiały ćwiczeniowe do języka niemieckiego dla klasy 1.

Autorki: Marta Kozubska, Ewa Krawczyk, Lucyna Zastąpiło.

- ABC Deutsch NEU - podręcznik do języka niemieckiego dla klasy 2.

Autorki: Marta Kozubska, Ewa Krawczyk, Lucyna Zastąpiło.

- ABC Deutsch NEU - materiały ćwiczeniowe do języka niemieckiego dla klasy 2.

Autorki: Marta Kozubska, Ewa Krawczyk, Lucyna Zastąpiło.

- ABC Deutsch NEU - podręcznik do języka niemieckiego dla klasy 3.

Autorki: Marta Kozubska, Ewa Krawczyk, Lucyna Zastąpiło

- ABC Deutsch NEU - materiały ćwiczeniowe do języka niemieckiego dla klasy 3.

Autorki: Marta Kozubska, Ewa Krawczyk, Lucyna Zastąpiło.

- UND SO WEITER EXTRA 1 - podręcznik do języka niemieckiego dla klasy 4.

Autorki: Marta Kozubska, Ewa Krawczyk, Lucyna Zastąpiło.

- UND SO WEITER EXTRA 1 - materiały ćwiczeniowe do języka niemieckiego dla klasy 4.

Autorki: Marta Kozubska, Ewa Krawczyk, Lucyna Zastąpiło.

- UND SO WEITER EXTRA 1 - podręcznik do języka niemieckiego dla klasy 4.

Autorki: Marta Kozubska, Ewa Krawczyk, Lucyna Zastąpiło.

- UND SO WEITER EXTRA 2 - Podręcznik do języka niemieckiego dla klasy 5.

• PODRĘCZNIKI DO RELIGII NA ROK SZKOLNY 2022/2023

Podręcznik dla 5- 6-latków

Tytuł podręcznika: JEZUS MOIM PRZYJACIELEM  - Redaktor:  ks. Marian Zając

Szkoła Podstawowa:

Tytuł podręcznika: BÓG NASZYM OJCEM - Redaktor: ks. Piotr Goliszek, część 1 i 2

Klasa II

Tytuł podręcznika: BÓG DAJE NAM JEZUSA - Redaktor: ks. Piotr Goliszek część 1 i 2

Klasa III

Tytuł podręcznika: JEZUS PRZYCHODZI DO NAS - Redaktor: ks. Piotr Goliszek część 1 i 2

Tytuł podręcznika: JESTEM CHRZEŚCIJANINEM - Redaktor: ks. Waldemar Janiga

Tytuł podręcznika - BÓG POSZUKUJE CZŁOWIEKA  - Redaktor: ks. Waldemar Janiga